Кошик
155 відгуків

Клатчі

Клатчі Betty Pretty: висока якість і стильний дизайн

Хочете підібрати стильну сумочку під вечірню сукню або коктейльний наряд? В такому випадку зверніть увагу на клатчі від компанії Betty Pretty. Товар, який ми представляємо на своїх віртуальних полицях, відрізняється цілим рядом позитивних характеристик. Серед них:

  • Оригінальність. Ескізи розробляє дизайнер компанії Betty Pretty, орієнтуючись не тільки на власне натхнення, але і на модні тренди.
  • Висока якість. Еко-матеріали, які ми використовуємо у виробництві, відповідають актуальним стандартам. Вони демонструють високі естетичні характеристики, так і практичність.
  • Надійна фурнітура. Підкладка, фурнітура та інші елементи сумок тільки на перший погляд можуть здатися незначними. Ми приділяємо увагу всім цим аспектам, оскільки від них залежить те, наскільки довго прослужать наші вироби, і буде вам ними зручно користуватися.

Компания Betty Pretty – это семейный бизнес. У нас работают люди, которые вдохновлены общей идеей и являются единомышленниками. Пошив сумок на собственном предприятии дает возможность обеспечить им высокое качество и сформировать лояльную стоимость, поскольку в производственный процесс не включены лишние посредники. Поэтому клатчи и другие изделия, которые мы предлагаем, отличаются актуальным дизайном, практичностью и разумной ценой.

            С чем носить клатч

Если в вашем гардеробе пока не было клатчей, предлагаем несколько актуальных идей на тему того, с чем носить этот аксессуар:

  • сочетание клатча с вечерним платьем является традиционным, поскольку сумочка большего размера смотрелась бы громоздко в таком образе;
  • не менее актуально сочетание клатчей с коктейльными платьями – в этом случае они придадут образу легкость и женственность;
  • клатч с нарядной юбкой и блузой станет удачным визуальным акцентом;
  • поєднання клатча з діловим костюмом також може бути доречно, якщо виріб позбавлене масивного декору і оформлено в стилі класики або мінімалізму.

Шукаєте, де вигідно замовити жіночий клатч в Україні? Компанія Betty Pretty відкриває прекрасну можливість для вашої вдалої покупки!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner