Кошик
155 відгуків

Про нас

Компанія Betty Pretty: модні сумки для вашої краси та зручності

Стильна сумочка – це не просто актуальний аксесуар сучасної леді. Це ще й практична річ, на яку покладено багато завдань. Тому дійсно якісна сумка повинна мати зручність, ергономічний дизайн, зносостійкі матеріали та надійну підкладку. Розуміючи це, фахівці компанії Betty Pretty створюють сумки, які поєднують у собі всі ці параметри. Пропонуємо вам дізнатися більше цікавого про нас та ті принципи, на яких ми будуємо свою роботу.

               Betty Pretty – від натхнення до реалізації ідеї

Красива та зручна жіноча сумка – це цілий мікс характеристик. На перший погляд, вони важко вловимі. Але варто було б дизайнеру та технологам упустити бодай одну з них, як «вдалий рецепт» став би неповним. Тому ми дуже ретельно ставимося до всіх тих естетичних та практичних вимог, яким має відповідати сучасна трендова жіноча сумка.

Ескізи створюються із натхненням, а ідеї наводяться у реалізацію нашій фабриці. Власне виробництво дає можливість компанії Betty Pretty не лише шити актуальні та стильні сумки, а й ставити на них вигідні ціни. З нашого виробничого циклу виключено посередників, ми самі формуємо ціни своїх товарів. Для пошиття використовуються якісні еко-матеріали, тому пропоновані сумки відповідають актуальним нормативам та стандартам.

Ключовими принципами компанії Betty Pretty у роботі є:

  • акцент на те, щоб наші сумки поєднували у собі оригінальність дизайну та універсальність, завдяки якій вони підходять під гардероб у різних стилях;
  • різноманітність матеріалів та колірних гам (це екошкіра, екомех, сукно та ін.);
  • стильна і надійна фурнітура (замочки, ланцюги, вставки та багато іншого дозволяють робити сумки красивими і незабутніми);
  • упор на практичні характеристики (ми дбаємо про те, щоб у сумках було достатньо відділів та кишень для комфортного зберігання ваших речей).

Якщо ви бажаєте придбати стильну та зручну сумочку під свій гардероб, зверніть увагу на асортимент Betty Pretty. У нас представлений великий вибір товару за лояльними цінами, а регулярні акції та знижки зроблять ваше придбання ще вигіднішим.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner